Voor werkgevers is duurzame inzetbaarheid van hun medewerkers heel belangrijk. Jij besteedt hier al aandacht aan, want jij hebt de Doorgaanverzekering van De Amersfoortse afgesloten! hieronder lees je over de voordelen voor jouw medewerkers en kan je onze nieuw zorgpremie inzien.
Heb je een Werkgeversmodule afgesloten? Kijk dan hier om te lezen van wat voor extra's je medewerkers gebruik kunnen maken.
Door je medewerkers te informeren over alle extra’s, werken we samen aan het duurzaam inzetten van jouw personeel. Ook kun je onderstaande websitepagina over jouw zorgcollectief delen met je werknemers. Klik voor deze informatie op de button. Let op: deze pagina is bedoeld om met je medewerkers te delen.